Szkolenia - rozwój, kariera

Life balance.

Jak osiągnąć balans- równowagę? Obok kompetencji technicznych i narzędzi, jakimi posługuje się każda firma ten blok jest podstawą do osiągnięcia sukcesu zawodowego.  Jak pogodzić pracę zawodową z udanym życiem rodzinnym? Rewolucja w myśleniu. Poukładane życie prywatne = poukładane życie zawodowe.

Czas trwania 90 minut.

Start Up student.

Studenci mają wiele świetnych pomysłów. Potrzebna jest tylko iskra, dzięki której ruszą do działania. Jak więc rozpocząć realizację marzeń o własnym biznesie?

Czas trwania 60 minut.

Profesjonalny wizerunek w biznesie.

To my kreujemy swój wizerunek, za pomocą którego komunikujemy, kim jesteśmy. W ten sposób podkreślamy kompetencje i mamy wpływ na to, jakie pozostawiamy po sobie wrażenie. W biznesie to szczególnie ważne, zwłaszcza na początku kariery. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak stworzyć profesjonalny wizerunek, który będzie podkreślał Twój autorytet, pewność siebie oraz inne atuty, na których podkreśleniu Ci zależy to szkolenie jest dla Ciebie.

Czas trwania 90 minut.

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, skontaktuj się ze mną!

Jesteśmy zespołem!

Zespół tworzą osoby, dla których rozwój i doskonalenie to nie praca, a styl życia. Nasza siła tkwi w nas samych, naszym zapale, mocnych stronach, pomysłowości i otwartości na nowe.

Zobacz więcej

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozpoczęłam swoją przygodę z branżą finansową już na studiach, to był mój II rok na Uniwersytecie Wrocławskim. Nigdy nie przypuszczałam że finanse czy też usługi finansowe, sprzedaż będą budzić we mnie większe emocje niż mój dotychczasowy kierunek studiów – nauki polityczne. Od 2002 r. pomagam moim współpracownikom realizować swoje cele, spełniać marzenia a także pokonywać słabości. Uczę konsekwencji w działaniu i wiary we własne możliwości, a praca w sprzedaży - marketingu sieciowym to moja pasja oraz sposób na życie.

Magdalena Zieleniewska
ul. Ludwika Solskiego 44,
52-416 Wrocław

Tel.: 71-342-07-29
E-mail: magdalena@magdalenazieleniewska.pl

© Copyright MagdalenaZieleniewska.pl | Realizacja strony internetowej: Agencja Interaktywna Wrocław - RekinySukcesu.pl