Mój dreamteam - zespół Wrocław

Dream Team tworzą osoby, dla których rozwój i doskonalenie to nie praca, a styl życia.

Zespół jest tak silny, jak silni są ludzie tworzący go oraz więzi, które między nimi się tworzą.

Siła tkwi w ludziach, ich zapale, mocnych stronach, pomysłowości i otwartości na nowe - trzeba tylko umiejętnie ukierunkować tę siłę.


Jeśli w czymś się zakochasz, to zawsze znajdziesz na to czas.
Oni kochają to co robią a robią to z pasją i sercem.

Osoby, które widzisz poniżej to ci, którzy mogą dzisiaj z dumą nazywać się Dream Teamem! To super 5! Poznaj najlepszych z najlepszych.


Marcin Moskwiak

Marcin Moskwiak

Wulkan pomysłów. Kreatywny a jednocześnie bardzo samodzielny.

Ma mnóstwo pasji: przede wszystkim jedzenie- gotowanie i smakowanie, nurkowanie, snowboard, golf, amerykańskie zabytkowe auta i egzotyczne podróże.

Jednym z jego flagowych projektów, który stworzył od podstaw jest Gentelman’s Rally. To klub Dżentelmenów który łączy pasję do motoryzacji i zabawy. Członkowie tego klubu to nie tylko nasi klienci ale przede wszystkim ludzie różnych branż, przedsiębiorcy, których łączy wspólna pasja do szybkich aut i rajdów.

Magda Zienkiewicz

Magda Zienkiewicz

Nasza Super Babka. To energetyczna i zawsze uśmiechnięta mama dwóch dziewczynek. Bazując na swoich doświadczeniach związanych z wcześniejszą pracą w korporacji stworzyła swój projekt. Podjęła się nie lada wyzwania- pokazuje, że sprzedaż i finanse mają ludzkie oblicze. Swoje działania kieruje przede wszystkim do mam w celu aktywizacji ich. Pokazuje, jak można doskonale łączyć pracę z macierzyństwem a jednocześnie mieć satysfakcję i sukcesy na obu płaszczyznach.

Tomasz Alama

Tomasz Alama

Spokojny i bardzo zorganizowany - tak można określić Tomka.

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Od niedawna szczęśliwy tata. Jego pasją jest networking, piłka nożna i dobry klasyczny rock. Jest ambitny i pracowity. Bardzo chętnie pomaga innym. Każdy dzień stara się wykorzystywać w 100%.

Kamil Kopeć

Kamil Kopeć

Zawsze pogodny i z dobrym nastawieniem do działania.

Odkrył w sobie niesamowity dar do prezentacji, wystąpień. Jako moderator z lekkością, energią, pasją oraz ogromnym zaangażowaniem rozpoczyna wszelkie szkolenia, dając szkoleniowcom trampolinę do ich własnych wystąpień. Zawsze przygotowany i zawsze perfekcyjny w swojej roli. Kamil to osoba, która realizując swoje cele nie zapomina o rodzinie i przyjaciołach. Spełnia się zawodowo, buduje własną ścieżkę kariery, ale to relacje są dla niego najważniejsze, i o nie dba w pierwszej kolejności.

Prywatnie to wielbiciel dobrego kina i szybkich aut.

Anna Kudła

Anna Kudła

Nasz planer i logistyk. Mistrzyni ciętej riposty, która zawsze trafia w punkt. Ma doskonały zmysł somelierski. Kocha czerwone, wytrawne wino oraz podróże. Miłośniczka sportów: siłownia, narty, biegówki, jazda konna. Uwielbia czytać książki biograficzne, historyczne, kryminały.

Pasjonuje ją nauka języków obcych, opanowała: angielski, hiszpański, rosyjski. Pierwsza odkrywa i sprawdza nowe gadżety i nowinki techniczne. Dba o nasz gust muzyczny prywatnie i w całym biurze oraz dostarcza nam najlepsze płyty chilloutowe.

Jesteśmy zespołem!

Zespół tworzą osoby, dla których rozwój i doskonalenie to nie praca, a styl życia. Nasza siła tkwi w nas samych, naszym zapale, mocnych stronach, pomysłowości i otwartości na nowe.

Zobacz więcej

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozpoczęłam swoją przygodę z branżą finansową już na studiach, to był mój II rok na Uniwersytecie Wrocławskim. Nigdy nie przypuszczałam że finanse czy też usługi finansowe, sprzedaż będą budzić we mnie większe emocje niż mój dotychczasowy kierunek studiów – nauki polityczne. Od 2002 r. pomagam moim współpracownikom realizować swoje cele, spełniać marzenia a także pokonywać słabości. Uczę konsekwencji w działaniu i wiary we własne możliwości, a praca w sprzedaży - marketingu sieciowym to moja pasja oraz sposób na życie.

Magdalena Zieleniewska
ul. Ludwika Solskiego 44,
52-416 Wrocław

Tel.: 71-342-07-29
E-mail: magdalena@magdalenazieleniewska.pl

© Copyright MagdalenaZieleniewska.pl | Realizacja strony internetowej: Agencja Interaktywna Wrocław - RekinySukcesu.pl