Droga do sukcesu - historia

To my projektujemy swoje życie. Jak ono będzie przebiegało w dużym stopniu zależy od nas. Ale nie tylko. Wszystko jest efektem tego, gdzie się urodziliśmy, skąd pochodzimy i jakie wartości przekazali nam rodzice. I co zrobimy z tym dalej.

Kiedy trafiłam do branży finansowej byłam zupełnie inną osobą, z innymi dominującymi cechami charakteru. Niby wiedziałam czego chcę, ale nie do końca. Większość ludzi nie osiąga tego, co chce, bo nie jest na to gotowa- mentalnie. Ja również nie byłam.

Zrozumiałam, że przy określaniu czego chcesz, musisz znaleźć odpowiedzi przynajmniej dla najważniejszych obszarów:

  • życie osobiste
  • Kariera
  • finanse

Poukładane życie osobiste jest punktem wyjścia do pozostałych obszarów. Zdrowy egoizm jest definicją udanego związku. Kiedy życie prywatne jest OK, mamy wsparcie w życiu zawodowym. I na koniec moje przesłanie, zapamiętajcie: Porównywanie się do innych sprawia, że tracimy cenny czas, energię i radość z bycia sobą. Cały czas pracujcie nad sobą.

Jesteśmy zespołem!

Zespół tworzą osoby, dla których rozwój i doskonalenie to nie praca, a styl życia. Nasza siła tkwi w nas samych, naszym zapale, mocnych stronach, pomysłowości i otwartości na nowe.

Zobacz więcej

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozpoczęłam swoją przygodę z branżą finansową już na studiach, to był mój II rok na Uniwersytecie Wrocławskim. Nigdy nie przypuszczałam że finanse czy też usługi finansowe, sprzedaż będą budzić we mnie większe emocje niż mój dotychczasowy kierunek studiów – nauki polityczne. Od 2002 r. pomagam moim współpracownikom realizować swoje cele, spełniać marzenia a także pokonywać słabości. Uczę konsekwencji w działaniu i wiary we własne możliwości, a praca w sprzedaży - marketingu sieciowym to moja pasja oraz sposób na życie.

Magdalena Zieleniewska
ul. Ludwika Solskiego 44,
52-416 Wrocław

Tel.: 71-342-07-29
E-mail: magdalena@magdalenazieleniewska.pl

© Copyright MagdalenaZieleniewska.pl | Realizacja strony internetowej: Agencja Interaktywna Wrocław - RekinySukcesu.pl